


Гайка низька М36 DIN 937, ГОСТ 5919 корончатая, прорізна
Гайка М36 низька DIN 937 (ГОСТ 5919-73) корончатая, прорізна
Застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, промислових і виробничих галузях, що піддаються вібраційним або циклічних навантажень.
Призначена для кріплення і з'єднання деталей і вузлів.
Встановлюється шляхом закручування на різьбовий стрижень відповідного діаметру.

Основні характеристики гайки DIN 937
|
Параметри |
Значення (мм) | |
|---|---|---|
| d - номінальний діаметр різьби | М36 | |
| P - крок різьби | 4 | |
| m - висота гайки | max=nom | 20 |
| min | 19,16 | |
| w - відстань від опорної поверхні до основи прорізи | min | 12,57 |
| max | 13 | |
| de - діаметр коронки | max | 50 |
| min | 49 | |
| s - розмір гайки під ключ | 55 | |
| sp - розмір шплінта DIN 94 | 6,3х63 | |
Кваліфіковані консультанти компанії «ОГУН ГРУП» надають безкоштовну профконсультацію з усіх питань, роз'яснюють нюанси використання і виготовлення металовиробів, швидко і якісно оформляють замовлення з гарантією якості в 12 місяців. Одним з переваг замовлення продукції на нашому підприємстві стає вітчизняне виробництво, що допомагає контролювати ціни на прийнятному рівні без націнок і надавати покупцям товар гідної якості, що відповідають ГОСТ і DIN.
| Основні | |
|---|---|
| Вид гайки | Корончата (прорізна) |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Крок різьби | 4 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Картонні коробки, пакети п/е, кількість штук в упаковці залежить від типорозміру гайки.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
