


Гайка квадратна М10 DIN 557 з фаскою з нержавійки
Гайка випускається розміром від М5 до М16, тому підходить до різних по діаметру болтів.
Деталь має квадратну форму з фаскою.
Гайки виготовляються з аустенітних нержавіючих сталей.
Широко використовується в космічній та авіаційних галузях, будівництві судів.
Своїми характеристиками вигідно відрізняється від інших гайок.
Кріпильна гайка квадратної форми з фаскою застосовується на виробництві сільськогосподарської техніки: сівалки, плуги, борони, трактори. Так само гайка 557 поширена ремонту механічних засобів в сільськогосподарській діяльності у вузлах з квадратними посадочними місцями.

Характеристики нержавіючої квадратної гайки М10 DIN 557:
|
Параметри |
Значення (мм) |
| d - номінальний діаметр різьби | М10 |
| Р - крок різьби | 1.5 |
| m - висота гайки | 8 |
| mw - висота грані гайки | 5,2 |
| s - розмір гайки під ключ | 17 |
| e – діаметр описаного кола | 22,6 |
| dw - діаметр фаски, хв. | 14,5 |
| Кількість штук в упаковці | 100 |
Компанія «ОГУН ГРУП» пропонує гайки квадратні з фаскою з номінальними діаметрами різьби від М5 до М16. Виготовляємо металовироби на замовлення: болти, гвинти, гайки, шайби, шпильки. Виконуємо замовлення будь-якої складності в найкоротші терміни. Здійснюємо поставку в будь-який регіон України. Чекаємо ваших дзвінків!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид гайки | Квадратна |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 22.6 мм |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Не вимагається |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Картонні коробки, пакети п/е, кількість штук в упаковці залежить від типорозміру гайки.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
