


Гайка квадратна М8 DIN 557 з фаскою з нержавійки
Опис: Гайку використовують спільно з болтами відповідного розміру. Кріплення здійснюється за допомогою ріжкових і торцевих ключів.
Матеріал: нержавіюча Сталь А2, А4.
Області застосування: Застосовується в машинобудуванні і суднобудуванні. Використовується в якості закладного елемента. Її підкладають при відкручування або закручуванні сполук. Гайка монтується в спеціально пророблений отвір квадратної форми (спочатку передбачений паз) яке має розміром, розрахованим виходячи з фактичного розміру самої гайки. Це не дає можливість квадратної гайці DIN 557 прокручуватися, проте при цьому вона може вільно переміщатися уздовж різьбовий осі.

Характеристики нержавіючої квадратної гайки М8 DIN 557:
|
Параметри |
Значення (мм) |
| d - номінальний діаметр різьби | М8 |
| Р - крок різьби | 1,25 |
| m - висота гайки | 6,5 |
| mw - висота грані гайки | 4,1 |
| s - розмір гайки під ключ | 13 |
| e – діаметр описаного кола | 18,4 |
| dw - діаметр фаски, хв. | 11,5 |
| Кількість штук в упаковці | 200 |
Компанія "ОГУН ГРУП" пропонує у великій кількості придбати квадратну гайку різних розмірів будь-якими партіями. Ви можете купити DIN 557 у нашій компанії оптом і в роздріб. Телефонуйте нам за телефоном +38(068) 06-20-999. Наші менеджери підберуть для вас найкращі ціни на гайки і допоможуть визначитися з розмірами, матеріалами і покриттям. Метиз продається упакованим за тисячу штук в одному пакеті за цінами, які значно нижчі, ніж у конкуруючих підприємств. Це дуже вигідно для тих організацій, зайнятих виробництвом, яке вимагає великої кількості кріпильного матеріалу. Разом з квадратними гайками наша компанія готова продати оптом і болти до них.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид гайки | Квадратна |
| Висота | 6.5 мм |
| Довжина | 18.4 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Покриття | Не вимагається |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Картонні коробки, пакети п/е, кількість штук в упаковці залежить від типорозміру гайки.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
