


Гайка приварная квадратна М10 DIN 928 з нержавійки
Застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, промислових та виробничих галузях.
Призначена для кріплення і з'єднання деталей і вузлів, створення міцних різьбових з'єднань у конструкціях з тонколистовим металом.
Встановлюється за допомогою контактно-конденсаторного зварювання.

Характеристики нержавіючої приварний гайки М10 DIN 928:
|
Параметри |
Значення (мм) |
| d - номінальний діаметр різьби | М10 |
| Р - крок різьби | 1,5 |
| m - висота різьбової частини гайки | 8 |
| s - довжина межі гайки | 17 |
| e – діаметр описаного кола | 22 |
| Кількість штук в упаковці | 100 |
Компания «ОГУН ГРУПП» приглашает всех желающих приобрести позицию DIN 928 или гайки любых других видов от производителя! Вас удивят выгодные цены и широкий ассортимент. Доставка по Украине.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид гайки | Квадратна |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Покриття | Не вимагається |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Картонні коробки, пакети п/е, кількість штук в упаковці залежить від типорозміру гайки.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
