


Гайка приварная квадратна М6 DIN 928 з нержавійки
Застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, промислових та виробничих галузях.
Призначена для кріплення і з'єднання деталей і вузлів, створення міцних різьбових з'єднань у конструкціях з тонколистовим металом.
Встановлюється за допомогою контактно-конденсаторного зварювання.

Характеристики нержавіючої приварний гайки М6 DIN 928:
|
Параметри |
Значення (мм) |
| d - номінальний діаметр різьби | М6 |
| Р - крок різьби | 1 |
| m - висота різьбової частини гайки | 5 |
| s - довжина межі гайки | 10 |
| e – діаметр описаного кола | 13 |
| Кількість штук в упаковці | 200 |
Компанія «ОГУН ГРУП» запрошує всіх бажаючих придбати позицію DIN 928 або гайки будь-яких інших видів від виробника! Вас здивують вигідні ціни та широкий асортимент. Доставка по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид гайки | Квадратна |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Крок різьби | 1 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Покриття | Не вимагається |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Картонні коробки, пакети п/е, кількість штук в упаковці залежить від типорозміру гайки.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
