

Болт М14 ГОСТ 7817-80 із зменшеною головкою з-під розгортки, призонный
Призонный болт М14 ГОСТ 7817-80
Вітчизняний ГОСТ 7817-80 регламентує виготовлення високоточних болтів (клас точності А). Основною особливістю даних металовиробів є стрижень, гладка частина якого має більший діаметр, ніж різьбова. Його застосовують в отвори з-під розгортки, щоб при з'єднанні кріплення щільно прилягав до скрепляемым деталей і запобігав люфт. Так як на метиз діють динамічні і статичні навантаження, то необхідно особливо стежити за зусиллями затяжки. Своє застосування болт знайшов в розбірних муфтах, редукторах, рухомих частинах валів кочення.
Головка шестигранной формы имеет уменьшенный размер. По ГОСТ 7817 могут выполняться болты в двух исполнениях, отличающихся наличием или отсутствием канавки под головкой.

|
Параметры болта |
ГОСТ 7817-80 | |
|---|---|---|
| Номинальный диаметр резьбы d | М14 | |
| Шаг резьбы, Р мм | крупный | 2 |
| мелкий | 1,5 | |
| Диаметр стержня d1 | 15 | |
| Размер под ключ, S мм | 19 | |
| Высота головки, k мм | 9 | |
| Диаметр описанной окружности, е мм | 21,2 | |
|
L длина болта, мм |
L2 длина гладкой части | Масса 1000шт., кг |
|---|---|---|
| 40 | 15 | 57,83 |
| 42 | 17 | 60,60 |
| 45 | 20 | 64,76 |
| 48 | 23 | 68,92 |
| 50 | 25 | 71,69 |
| 55 | 30 | 78,63 |
| 60 | 35 | 85,56 |
| 65 | 40 | 92,49 |
| 70 | 45 | 99,42 |
| 75 | 50 | 106,4 |
| 80 | 55 | 113,3 |
| 85 | 60 | 120,2 |
| 90 | 65 | 127,2 |
| 95 | 70 | 134,1 |
| 100 | 75 | 141 |
| 105 | 80 | 147,9 |
| 110 | 80 | 151 |
| 115 | 85 | 158 |
| 120 | 90 | 164,9 |
| 130 | 100 | 178,8 |
| 140 | 110 | 192,6 |
| 150 | 120 | 206,5 |
| 160 | 130 | 220,4 |
| 170 | 140 | 234,2 |
| 180 | 150 | 248,1 |
| 190 | 160 | 261,6 |
| 200 | 170 | 275,6 |
Компанія "ОГУН ГРУП" пропонує величезний вибір призонных болтів ГОСТ 7817-80 виготовлених з різних сталей, з дрібним або стандартним кроком різьби, класами міцності від 5.8 до 10.9. У нас діють постійні системи знижок. Доставка проводиться в будь-який регіон країни перевіреними компаніями перевізниками.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною зменшеною голівкою |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 21.2 мм |
| Висота головки | 9 мм |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Наявність гайки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас точності | А |
| Марка стали | 20, 35, 40, 40Х |
| Довжина болта | 40 - 200 мм |
| Довжина різьби | часткова |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Схожі (анологичные) стандарти | DIN 609, DIN 610, DIN 7968 |
| Матеріал виготовлення | сталь конструкційна вуглецева якісна сталь конструкційна легована |
| Клас міцності | 5.8, 8.8, 10.9 |
| Стандарт | ГОСТ 7817-80 |
- Ціна: від 153,19 ₴/кг
- Спосіб упаковки: мішки п/п, палети дерево.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 153,19 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
