


Болт М33 клас міцності 8.8 ГОСТ 7805, DIN 933, DIN 931
Болти високоміцні М33 ГОСТ 7805-70, DIN 931, DIN 933 клас міцності 8.8
Компанія «ОГУН Груп» пропонує замовникам в Україні високоякісний і високоміцний болт 8.8 по ГОСТ і DIN. Ми реалізуємо кріплення з широким діапазоном технічних параметрів з якісних сталей, а також виготовляємо за кресленнями та ескізами клієнтів, і пропонуємо їх оптом і в роздріб за комфортним цінами.
Кріпильні болти мають високу точність, а також:
- виготовляються з якісних сталей 35, 40х, 45, 20г2р і т. д.;
- мають квадратні або шестигранні головки;
- відрізняються класом міцності 8.8;
- відповідають типовим стандартам;
- пропонуються за доступною ціною.
Основне призначення болтів 8.8 відповідних ГОСТ – автомобільне виробництво, де цей кріплення використовується більш ніж у половині різьбових з'єднань і робочих агрегатів. Кріплення стійкий до статичних і динамічних навантажень.

Технічні характеристики болта високої міцності М33:
| DIN 931 | DIN 933 | ||
|---|---|---|---|
| Номінальний діаметр різьби, d мм | 33 | 33 | |
| Довжина болта, I мм | 100 - 300 | 35 - 200 | |
| Крок різьби Р мм | великий | 3,5 | 3,5 |
| дрібний | 2 | 2 | |
| Розмір під ключ S мм | 50 | 50 | |
| Висота головки, k мм | 21 | 21 | |
| Діаметр описаного кола, е | 55,37 | 55,37 | |
| Довжина різьблення, b мм (ПР - повна різьба) | b (L≤125) | 72 | ПР |
| b (L≤200) | 78 | ПР | |
| b (L>200) | 91 | ПР | |
Теоретична маса болтів М33:
| L довжина болта, мм | Маса 1000шт., кг | |
| DIN 931 | DIN 933 | |
| 35 | - | 543 |
| 40 | - | 572 |
| 45 | - | 601 |
| 50 | - | 630 |
| 55 | - | 659 |
| 60 | - | 688 |
| 65 | - | 717 |
| 70 | - | 746 |
| 75 | - | 775 |
| 80 | - | 806 |
| 85 | - | 837 |
| 90 | - | 866 |
| 95 | - | 891 |
| 100 | 951 | 920 |
| 110 | 1020 | 978 |
| 120 | 1090 | 1040 |
| 130 | 1150 | 1090 |
| 140 | 1220 | 1150 |
| 150 | 1290 | 1210 |
| 160 | 1350 | 1270 |
| 170 | 1410 | 1330 |
| 180 | 1480 | 1390 |
| 190 | 1540 | 1440 |
| 200 | 1610 | 1500 |
| 220 | 1750 | - |
| 240 | 1880 | - |
| 260 | 2020 | - |
| 280 | 2150,1 | - |
| 300 | 2290,1 | - |
У нашій компанії Ви знайдете якісне кріплення за доступною ціною. Ми пропонуємо величезний вибір продукції власного виробництва та виробництва кращих європейських метизних заводів. Здійснюємо поставку в будь-який регіон країни компаніями перевізниками. По всім питанням, які Вас цікавлять, можете зв'язатися з нашими менеджерами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота головки | 21 мм |
| Діаметр головки | 55.37 мм |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 33 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Наявність гайки | Ні |
| Розмір під ключ | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина болта | 35-300мм |
| Довжина різьби | повна або часткова |
| Клас точності | А, В |
| Марка стали | Ст.35, Ст.45, Ст.40Х, Ст.20Г2Р. |
| Покриття | Гальванічне покриття, без покриття |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75, низькі ГОСТ 5916-70, DIN 439, DIN 936, самоконтрящиеся DIN 982. |
| Рекомендовані шайби | збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021, гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат або виписка з нього |
- Ціна: від 150,82 ₴/кг
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 150,82 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
