+380 (67) 366-96-06
+380 (93) 062-09-99
ТОВ "ОГУН ГРУП" — метизи, кріплення, болти, шпильки, гайки

Гайка профільна 35х20х6, М8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Стандарт (група) | 3N302 |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Різновид різі | повна |
| Тип різі | метрична |
| Сфера застосування | для будівництва, для інженерних комунікацій |
| Діаметр, мм | 8, 10 |
| Довжина, мм | 35 |
| Ширина, мм | 20 |
| Висота, мм | 6, 8 |
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Тип різьби | Метрична |
| Ширина | 20 мм |
| Діаметр | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул (Код) | 3N30200005SG008000 (00-00044399) |
| Вид різьби | повна |
| Матеріал | Сталь |
| Область застосування | для будівництва, для інженерних комунікацій |
| Партія | 1 шт |
| Стандарт (група) | 3N302 |
- Ціна: 25,20 ₴
- В наявності
- Код: 3N30200005SG008000
25,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
+380505570352
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
