+380 (67) 366-96-06
+380 (93) 062-09-99
ТОВ "ОГУН ГРУП" — метизи, кріплення, болти, шпильки, гайки

SLR Анкер 14х300/М10/190 двораспорт цб/кж
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Модель (марка) | SLR |
| Стандарт (група) | 92F2N |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Група кріплення | будівельне кріплення |
| Тип нарізі | метрична |
| Галузь застосування | для будівництва |
| Для якої основи? | для бетону, для бетону армованого, для каменю, граніту, для цегли суцільної |
| Діаметр отвору, мм | 12, 14, 16, 20 |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (max), мм | 30, 50, 60, 65, 70, 75, 85, 90, 100, 125, 130, 135, 140, 145, 160, 170, 175, 185, 190, 200, 205, 225, 300 |
| Діаметр, мм | 8, 10, 12, 16 |
| Довжина, мм | 140, 160, 180, 200, 240, 250, 260, 280, 300, 330, 350, 400 |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Група кріплення | будівельне кріплення |
| Діаметр | 10 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Для якої основи? | для бетону, для бетону армованого, для каменю, граніту, для цегли суцільного |
| Матеріал | Сталь |
| Модель (марка) | SLR |
| Область застосування | для будівництва |
| Покриття | Цинк білий |
| Стандарт (група) | 92F2N |
| Тип різьби | Метрична |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max) | 65 мм |
| Упаковка | 30 шт. |
- Ціна: 97,92 ₴
- В наявності
- Код: 92F2N0092F21014C0N
97,92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
+380505570352
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
