+380 (67) 366-96-06
+380 (93) 062-09-99
ТОВ "ОГУН ГРУП" — метизи, кріплення, болти, шпильки, гайки

ETCD Анкер-цвях 6х40/10 Zn-Al/St
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Модель (марка) | ETCD |
| Стандарт (група) | 92E4B |
| Матеріал | цинк-алюміній/сталь |
| Група кріплення | будівельне кріплення |
| Галузь застосування | для будівництва |
| Для якої основи? | для бетону, для бетону армованого, для каменю, граніту, для цегли суцільної |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (min), мм | 20 |
| Товщина матеріалу, що закріплюється (max), мм | 10, 20, 30 |
| Діаметр, мм | 6 |
| Довжина, мм | 40, 50, 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Група кріплення | будівельне кріплення |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Для якої основи? | для бетону, для бетону армованого, для каменю, граніту, для цегли суцільного |
| Матеріал | цинк-алюміній/сталь |
| Модель (марка) | ETCD |
| Область застосування | для будівництва |
| Стандарт (група) | 92E4B |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max) | 10 мм |
| Упаковка | 100 шт |
- Ціна: 4,82 ₴
- В наявності
- Код: 92E4B000092E46040B
4,82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
+380505570352
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
