




Болт із фланцем нержавіючий A2 DIN 6921
Болти з фланцем (з прес-шайбою) нержавіючі з шестигранною головкою DIN 6921, ISO 8100, ISO 8102
Стандарт: DIN 6921
Опис і особливості: Болт DIN 6921 виготовляють з оцинкованої сталі. Модель має як різьбу на 4/5 довжині стрижня, так і повну різьбу, а так само плоский фланець або зубчастий і шестигранну головку. Дана модель користується популярністю на будівельно-монтажних майданчиках, установка болта не вимагає використання окремої шайби.
Тип виробу: Болти з фланцем
Сфера застосування: харчова промисловість (обладнання для переробки продуктів), хімічна промисловість (робота з агресивними середовищами), суднобудування та яхтобудування (стійкість до солоної води), автомобільна промисловість (вихлопні системи та підвіска), виробництво медичного обладнання, енергетика (сонячні панелі та вітрогенератори), будівництво басейнів та аквапарків, нафтогазова галузь, аерокосмічна техніка, виробництво побутової техніки (пральні та посудомийні машини), ландшафтний дизайн та зовнішня реклама.
Тип матеріалу: нержавіюча сталь А2
Тип різьби: метрична
Довжина різьби: неповна
Ціна вказана за: шт
Альтернативна назва: болти фланцеві, болти з прес-шайбою
Схема болта DIN 6921

Таблиця розмірів і характеристик болтів DIN 6921, мм
| d | dc | k | s |
| М5 | 11,8 | 5,4 | 8 |
| М6 | 14,2 | 6,6 | 10 |
| М8 | 18 | 8,1 | 13 |
| М10 | 22,3 | 9,2 | 15 |
| М12 | 26,6 | 11,5 | 16 |
| М14 | 30,5 | 12,8 | 18 |
| М16 | 35 | 14,4 | 21 |
| М18 | 39 | 15,8 | 24 |
| М20 | 43 | 17,1 | 27 |
Довжина різьбової частини, мм
| b | |||
|
L<꓿125 |
125 |
L>200 |
|
| M5 | 16 | - | - |
| M6 | 18 | - | - |
| M8 | 22 | 28 | - |
| M10 | 26 | 32 | - |
| M12 | 30 | 36 | - |
| M14 | 34 | 40 | - |
| M16 | 38 | 44 | 57 |
| M18 | 42 | 48 | 61 |
| M20 | 46 | 52 | 65 |
Позначення:
d — діаметр;
b — довжина різьби;
dc — діаметр головки;
k — висота головки;
s — розмір під ключ.

Болты DIN 6921 мають метричну різьбу і призначені для з'єднання елементів конструкцій або спільно з гайками або з отворами з відповідною різьбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і фланцем |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6921 |
| Тип різьби | Неповна |
| Користувацькi характеристики | |
| Довжина | 16 мм |
| Діаметр | 6 мм |
- Ціна: від 5,36 ₴
- Спосіб упаковки: Ми реалізуємо цей товар упаковками. Кількість болтів у кожному пакуванні варіюється залежно від їхніх параметрів (діаметра та довжини).
- В наявності
- Код: 6921-6-16-А2
від 5,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


