


Гайка М60 ГОСТ 10605-94, DIN 934 клас міцності 6
Гайка шестигранна М60 ГОСТ 10605-94, DIN 934, клас міцності 5.0, 6.0
Гайки, виготовлені за ГОСТ 10605-94 і DIN 934, іспользуются спільно з болтами або шпильками. Таке з'єднання відрізняється невисокою ціною, високою міцністю і легкістю монтажу/демонтажу.
Гайки по DIN 934 клас міцності 5.0, 6.0 конструктивно являють собою:
- шестигранник з металу, виготовлений з вуглецевих сталей;
- на отворі гайки розташована права чи ліва різьба великого чи дрібного кроку;
- для захисту від корозії кріплення оцинковують, тим самим подовжують термін служби.

Технічні характеристики гайки М60 DIN 934:
| Параметри | Значення (мм) | |
|---|---|---|
| DIN 934 | ||
| d - номінальний діаметр різьби | М60 | |
| Р - крок різьби | 5,5 | |
| s - розмір гайки під ключ | 90 | |
| e - діаметр описаного кола, не менше | 99,21 | |
| m - висота гайки | 48 | |
| теор вага гайки, кг/шт | 1,69 | |
Щоб уточнити ціну за штуку або ціну за кг гайок М60 – телефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Ми працюємо по всій Україні, виготовляємо нестандартний кріплення по кресленню. Чекаємо Ваших дзвінків!
В інтернет-магазині ОГУН ГРУП ви можете замовити гайки DIN 934 з швидкою доставкою по Україні. У каталозі представлений широкий вибір кріплення за доступними цінами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 60 мм |
| Крок різьби | 5.5 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 5 |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 99.21 мм |
| Розмір під ключ | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
| Тип різьби | Метрична |
- Ціна: від 350 ₴
- Спосіб упаковки: мішки п/п, гофровані ящики, палети дерево.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 11 квітня 2026від 350 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
