


Гайка колпачковая М4 DIN 1587, ГОСТ 11860-85 з нержавіючої сталі
Гайка, виконана за ГОСТ 11860-85 або DIN 1587, має шестигранну форму, а значить, її монтаж проводиться звичайним інструментом. Проте з одного торця гайки розташований сферичний ковпачок, завдяки якому вона і отримала свою назву – колпачковая.
Гайки DIN 1587 з нержавіючої сталі застосовують в агресивних середовищах, так як вони частково (А2) або абсолютно (А4) не магнітні і не піддаються корозії. Такий вид кріплення застосовують у хімічних приладах, обладнанні ресторанів і кафе, для кріплення в меблевій промисловості.

Розміри гайок М4 DIN 1587 (в мм)
|
Параметри |
Значення |
| d - номінальний діаметр різьби | М4 |
| Р - крок різьби | 0,7 |
| m - висота шестигранною частини гайки | 3,2 |
| h - повна висота гайки | 8 |
| s - розмір гайки під ключ | 7 |
| e – діаметр описаного кола | 7,66 |
| dk - зовнішній діаметр ковпачка | 6,5 |
Замовивши необхідний кріплення в компанії "ОГУН ГРУП", Ви переконаєтеся, що ми максимально швидко поставляємо якісний кріплення за адекватною ціною. Телефонуйте – реалізуємо як стандартний, так і відмінний від стандартів кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 6.5 мм |
| Висота | 8 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарти | DIN 1587, ГОСТ 11860-85 |
| Марка стали | А2 (AISI 304) A4 (AISI 316) |
| Покриття | Не вимагається |
| Рекомендовані болти | ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933, ГОСТ Р 52644-2006, 22353-77, DIN 6914, ГОСТ 24379.1-80, ГОСТ 7817-80, ГОСТ 3033-79, DIN 444, ГОСТ 7808-70, 7796-70, ГОСТ 7801-81, DIN 607, ГОСТ 4751-73, DIN 580 |
| Рекомендовані шпильки | DIN 975, ГОСТ 22032-76, 22033-76, DIN 938, ГОСТ 22034-76, 22035-76, DIN 939, ГОСТ 22036-76, 22037-76, ГОСТ 22038-76, 22039-76, DIN 835, ГОСТ 22040-76, 22041-76, DIN 940, ГОСТ 22042-76, 22043-76, DIN 976, ГОСТ 9066-75, DIN 2509 |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат або виписка з нього |
- Ціна: від 1,89 ₴
- Спосіб упаковки: Картонні коробки, пакети п/е, кількість штук в упаковці залежить від типорозміру гайки.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 1,89 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
