

Болт М6 DIN 6921 з фланцем
Болт DIN 6921 з шестигранною головкою і фланцем (болт DIN 6921 з прес-шайбою, болт DIN 6921, болт ISO 8100) класу міцності 8.8 має межу міцності на розрив, що дорівнює 800 Н/мм2 (80 кГс/ мм2). Межа плинності у нього дорівнює 640 Н/мм2 (64 кГс/мм2).
Згідно стандарту кріплення виробляється з повною або неповною різьбою стрижня. Фланець може мати насічки з боку стрижня, що забезпечують захист від самооткручивания деталі під впливом динамічних навантажень в процесі експлуатації готових виробів, або бути виконаний без насічок. Болти DIN 6921 класу 8.8 використовують при складанні різних видів устаткування, до міцності рознімних з'єднань яких в нормативній або конструкторської документації пред'явлені підвищені вимоги.

Технічні характеристики болти М6 DIN 6921:
|
Параметри болта |
DIN 6921 | |
|---|---|---|
| Номинальный діаметр різьби d | М6 | |
| Крок різьби Р мм | 1 | |
| Висота головки болта, макс., k мм | DIN 6921 | 6,6 |
| EN 1665 | ||
| Розмір головки під ключ, S мм | DIN 6921 | 10 |
| EN 1665 | ||
| Діаметр фланця dс , мм, не менше | 12,2 | |
| Довжина різьбової частини, b мм | l ≤ 125 | 18 |
| 125 < l ≤ 200 | - | |
| l > 200 | - | |
| Довжина болта, l мм | мін. | 8 |
| макс. | 70 | |
Таблиця теоретичної маси болти М6 DIN 6921
| Довжина болта, мм | Теоретична маса 1000 шт. болтів, кг |
|---|---|
| DIN 6921 | |
| 12 | 6,5 |
| 16 | 7,3 |
| 20 | 7,85 |
| 25 | 8,95 |
| 30 | 11 |
| 35 | 12 |
| 40 | 13,3 |
| 50 | 15,5 |
| 60 | 17,5 |
Компанія «ОГУН Груп» реалізує болти DIN 6921 з різних сталей різних класів міцності. Здійснюємо доставку товару в будь-який регіон країни самі стислі терміни. Для постійних клієнтів діє накопичувальна система знижок. Вся продукція має всі необхідні документи та гарантію якості від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота головки | 5.4 мм |
| Діаметр головки | 10.95 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Покриття | Цинк |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і фланцем |
| Крок різьби | 1 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарти | DIN 6921 |
| Довжина різьби | повна або часткова |
| Рекомендовані гайки | Шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923 |
| Матеріал виготовлення | Сталь конструкційна легована сталь конструкційна вуглецева якісна |
| Схожі стандарти | ОСТ 37.001.193-83, EN 1665, PN 82247 |
- Ціна: 1,99 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п, гофровані ящики
- В наявності
- Оптом і в роздріб
1,99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
