

Болти з дрібною різьбою М22х1,5 DIN 960
Болт М22х1,5 DIN 960
Особопрочные шестигранні болти DIN 960 з повною різьбою і дрібним кроком. Найчастіше застосовуються в машинобудуванні, тому і використовуються в основному з високоміцної сталі класу міцності 8,8 10,9 або 12,9. Трохи рідше болти з дрібним кроком DIN 960 застосовуються для установки з нержавіючої сталі або латуні або пластику. Застосовуються болти з дрібною різьбою для надійної фіксації конструкції де великий крок може викликати додатковий люфт вироби.

Таблиця характеристики болта з дрібною різьбою DIN 960
|
Параметри болта |
DIN 960 | |
|---|---|---|
| Номінальний діаметр різьби d | М22х1,5 | |
| Крок різьби Р мм | 1,5 | |
| Розмір під ключ S мм | DIN 960 | 32 |
| ISO 8765 | 34 | |
| Висота головки, k мм | 14 | |
| Висота підголовка, З мм | мін. | 0,2 |
| макс. | 0,8 | |
| Радіус, R, мм | 0,8 | |
| Діаметр описаного кола, е мм | DIN 960 | 38,85 |
| ISO 8765 | 37,72 | |
| Довжина різьбової частини, b мм | L ≤ 125 | 50 |
| 125 < L ≤ 200 | 56 | |
| L > 200 | 69 | |
Компания «ОГУН Групп» предлагает огромный ассортимент болтов и других метизных изделий по ценам ниже рыночных. Весь товар высокого качества. Возможно изготовление метизов не стандартных размеров, по вашим чертежам. Доставка осуществляется по всей стране, в самые короткие сроки. Всю подробную информацию Вы можете уточнить у наших менеджеров, позвонив по указанным на сайте телефонам. Ждем Ваших Звонков!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Польща |
| Висота головки | 14 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Наявність гайки | Ні |
| Розмір під ключ | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Сталь конструкційна легована сталь конструкційна вуглецева якісна |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Стандарти | DIN 960, 961 DIN |
- Ціна: від 52,43 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п, гофровані ящики.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 52,43 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
