


Болт високоміцний М45 клас міцності 8.8 DIN 931, Din 933
Болт М45 клас міцності 8.8 DIN 931, DIN 933, 7805-70
Опис: Болт DIN 931 8,8 оцинкований з шестигранною головкою та метричної неповною різьбою.
Матеріал: Сталь – клас міцності 8.8;
Області застосування: Використовують для кріплення агрегатів і вузлів, для функціонування в найбільш агресивного середовища. Фіксацію болта виробляють з допомогою відповідних ключів і насадок. Тому даний болт найчастіше застосовується в машинобудуванні, будівництві та хімічної галузі.
Застосовується з гайкою DIN 934, шайбою DIN 125 та іншими деталями відповідних розмірів.
Спосіб монтажу: Установка болтів з шестигранною головкою DIN 931 здійснюється за допомогою звичайних накидних і ріжкових ключів або електричного обладнання з насадкою під шестигранну голівку.
Німецький стандарт DIN 931 відповідає російським ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805 і міжнародного ISO 4014.

Технічні характеристики болта М45:
| DIN 931 | DIN 933 | ||
|---|---|---|---|
| Номінальний діаметр різьби, d мм | 45 | 45 | |
| Довжина болта, I мм | 130 - 300 | 40 - 200 | |
| Крок різьби Р мм | великий | 4,5 | 4,5 |
| дрібний | 3 | 3 | |
| Розмір під ключ S мм | 70 | 70 | |
| Висота головки, k мм | 28 | 28 | |
| Діаметр описаного кола, е | 76,95 | 76,95 | |
|
Довжина різьблення, b мм (ПР - повна різьба) |
b (L≤125) | 96 | ПР |
| b (L≤200) | 102 | ПР | |
| b (L>200) | 115 | ПР | |
Теоретична маса болтів М45:
| L довжина болта, мм | Маса 1000шт., кг | |
| DIN 931 | DIN 933 | |
| 40 | - | 1330 |
| 45 | - | 1380 |
| 50 | - | 1430 |
| 55 | - | 1490 |
| 60 | - | 1540 |
| 65 | - | 1600 |
| 70 | - | 1650 |
| 75 | - | 1710 |
| 80 | - | 1760 |
| 85 | - | 1810 |
| 90 | - | 1870 |
| 95 | - | 1920 |
| 100 | - | 1980 |
| 110 | - | 2090 |
| 120 | - | 2190 |
| 130 | 2350 | 2300 |
| 140 | 2480 | 2410 |
| 150 | 2600 | 2520 |
| 160 | 2730 | 2630 |
| 170 | 2850 | 2740 |
| 180 | 2980 | 2850 |
| 190 | 3100 | 2960 |
| 200 | 3220 | 3060 |
| 220 | 3470 | - |
| 240 | - | 3270 |
| 260 | - | 3980 |
| 280 | - | 4240 |
| 300 | - | 4500 |
Компанія «ОГУН Груп» займається виробництвом високоміцних шестигранних болтів з різних матеріалів, класів міцності, розмірів. За бажанням клієнта оцинковываем кріплення. Так само виробляємо і реалізуємо безліч метизної продукції крім болтів. Доставка в будь-яке місто України. Чекаємо ваших дзвінків!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 45 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Діаметр головки | 76.95 мм |
| Висота головки | 28 мм |
| Розмір під ключ | 70 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Покриття | Гальванічне покриття, без покриття |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75, низькі ГОСТ 5916-70, DIN 439, DIN 936, самоконтрящиеся DIN 982. |
| Рекомендовані шайби | збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021, гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125. |
| Стандарти | ГОСТ 7805-70, ГОСТ 7798-70, DIN 931, DIN 933 |
| Марка стали | Ст.35, Ст.45, Ст.40Х, Ст.20Г2Р. |
| Клас точності | В |
| Довжина болта | 40-300мм |
| Довжина різьби | повна або часткова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат або виписка з нього |
- Ціна: від 155,54 ₴/кг
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 155,54 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
