+380 (67) 366-96-06
+380 (93) 062-09-99
ТОВ "ОГУН ГРУП" — метизи, кріплення, болти, шпильки, гайки

Пістолет для клепальних гайок одноручний UPTOOL S2 M6,M8 U
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Модель (маркна) | UPTOOL S2 |
| Стандарт (група) | 97ZZ5 |
| Тип різі | метрична |
| Сфера застосування | для авторемонту, для будівництва, для машинобудування |
| Діаметр, мм | М6-М8 |
| Довжина, мм | 220 |
| Ширина, мм | 107 |
| Висота, мм | 30 |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул (Код) | 97ZZ50001023060800 (00-00021054) |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 6-М8 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Модель (марка) | UPTOOL S2 |
| Область застосування | для будівництва, для машинобудування, для авторемонта |
| Стандарт (група) | 97ZZ5 |
| Тип різьби | Метрична |
| Упаковка | 1 шт |
| Ширина | 107 мм |
- Ціна: 2 880 ₴
- В наявності
- Код: 97ZZ50001023060800
2 880 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
+380505570352
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
