


Гайка низька М8 DIN 937, ГОСТ 5919 корончатая, прорізна
Гайка М8 низька DIN 937 (ГОСТ 5919-73) корончатая, прорізна
Застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, промислових і виробничих галузях, що піддаються вібраційним або циклічних навантажень.
Призначена для кріплення і з'єднання деталей і вузлів.
Встановлюється шляхом закручування на різьбовий стрижень відповідного діаметру.

Основні характеристики гайки DIN 937
|
Параметри |
Значення (мм) | |
|---|---|---|
| d - номінальний діаметр різьби | М8 | |
| P - крок різьби | 1,25 | |
| m - висота гайки | max=nom | 8 |
| min | 7,64 | |
| w - відстань від опорної поверхні до основи прорізи | min | 4,2 |
| max | 4,5 | |
| de - діаметр коронки | max | - |
| min | - | |
| s - розмір гайки під ключ | 13 | |
| sp - розмір шплінта DIN 94 | 2х16 | |
Кваліфіковані консультанти компанії «ОГУН ГРУП» надають безкоштовну профконсультацію з усіх питань, роз'яснюють нюанси використання і виготовлення металовиробів, швидко і якісно оформляють замовлення з гарантією якості в 12 місяців. Одним з переваг замовлення продукції на нашому підприємстві стає вітчизняне виробництво, що допомагає контролювати ціни на прийнятному рівні без націнок і надавати покупцям товар гідної якості, що відповідають ГОСТ і DIN.
| Основні | |
|---|---|
| Вид гайки | Корончата (прорізна) |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Висота | 8 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Картонні коробки, пакети п/е, кількість штук в упаковці залежить від типорозміру гайки.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
