


Гайки корончаті М42 ГОСТ 5918-73
Гайки DIN 935 – це особливий вид гайок. Вони використовуються для запобігання самовідгвинчування при сильних вібраційних навантаженнях. Для цього в стержні болта або шпильки просвердлюється отвір, після чого нагвинчується гайка, в отвір вставляється шплінт, після чого один його кінчик загинається на грань гайки, а другий на торець болта. Таким чином, здійснюється стопорение кріпильної пари.
Якщо в монтажі необхідно щоб кінчик шплінта не виступав за грань гайки, то тоді використовують корончатую гайку, якщо ні то – прорізну.
Виготовлення гайок
Виготовляють кріплення з якісних вуглецевих сталей марок: 10, 10кп, 20, 20кп. Випускають метизи без покриття. Існує два варіанти виконання гайки DIN 935:
1. Прорізна гайка;
2. Корончатая гайка.
Обидва варіанти представлені нижче на кресленні.

Таблиця технічних характеристик гайки М42 ГОСТ 5918-73 (DIN 935):
|
Параметри |
Значення (мм) | |
|---|---|---|
| d - номінальний діаметр різьби | М42 | |
| P - крок різьби | великий | 4,5 |
| дрібний | 3 | |
| da - діаметр фаски | не менш | 42 |
| не більше | 45,4 | |
| m, f - відстань від опорної поверхні до основи коронки, прорізи | 34 | |
| h - висота | 46 | |
| D - діаметр коронки | 58 | |
| k - кількість прорізів | 8 | |
| n - ширина прорізу | 9 | |
| e - діаметр описаного кола, не менше | 71,3 | |
| dw - зовнішній діаметр опорної поверхні, не менше | 59,9 | |
| S - розмір під ключ | 65 | |
| N - вага 1000 шт. гайок з великим кроком різьби, кг | Вик. 1 | 800,5 |
| Вик. 2 | 728,4 | |
| T - рекомендований розмір шплінта по ГОСТ 397 | Вик. 1 | 8х80 |
| Вик. 2 | 8х71 | |
Допускається виконання фаски з боку прорізи або коронки. Форма дна прорізи може бути плоскою, округленій або з фаскою.
Пропонуємо якісні гайки ГОСТ 5918-73 з дрібною або нормальної різьбленням по доступними цінами. Є широкий вибір металевих виробів з різноманітних матеріалів: сталь, нержавіюча сталь, латунь. Величезна кількість вже готових кріплення: болти, гвинти, шпильки, шплінти, шайби. На всі ваші запитання дадуть відповідь наші менеджери.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Корончата (прорізна) |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Розмір під ключ | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Додаткові: | |
| Марка стали | 10, 10кп, 20, 20кп, 35, 40, 45, 40Х |
| Рекомендовані болти | ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933, ГОСТ Р 52644-2006, 22353-77, DIN 6914, ГОСТ 24379.1-80, ГОСТ 7817-80, ГОСТ 3033-79, DIN 444, ГОСТ 7808-70, 7796-70, ГОСТ 7801-81, DIN 607, ГОСТ 4751-73, DIN 580 |
| Рекомендовані шпильки | DIN 975, ГОСТ 22032-76, 22033-76, DIN 938, ГОСТ 22034-76, 22035-76, DIN 939, ГОСТ 22036-76, 22037-76, ГОСТ 22038-76, 22039-76, DIN 835, ГОСТ 22040-76, 22041-76, DIN 940, ГОСТ 22042-76, 22043-76, DIN 976, ГОСТ 9066-75, DIN 2509 |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат або виписка з нього |
| Стандарти | ГОСТ 5918-73, DIN 935 |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Гайки корончаті, прорізні ГОСТ 5918-73 пакуємо в мішки п/п, або гофроящики.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
