


Гайка корончатая, прорізна М8 DIN 935, ГОСТ 5918
Гайка корончатая DIN 935 має корончаті пази на вершині гайки, які спільно зі шплінтом перешкоджають мимовільного розкручування гайки під дією вібрації або в процесі експлуатації.
На гайках розміром М12 і вище, йде обнижение коронки, що знижує вагу гайки і отже конструкції, але ні як не впливає на міцнісні характеристики кріпильного елемента або самої гайки.
Сфера застосування - машинобудування, у сільськогосподарському обладнанні і агрегатах, вагонобудуванні так само для підйомно-транспортного обладнання.
Гайка виробляється із сталі і сталі із захисним цинковим покриттям. Для агресивних середовищ пов'язаних з умовами підвищеної вологості виготовляється з нержавіючої сталі А2, а так само з кислотостійкої нержавіючої сталі А4, що дозволяє її використання в хімічному виробництві. Так само гайка виготовляється з латуні.

Основні технічні характеристики гайки DIN 935 (ГОСТ 5918-73):
|
Параметри |
Значення (мм) | |
|---|---|---|
| d - номінальний діаметр різьби | М8 | |
| Р - крок різьби | 1,25 | |
| m - висота гайки | max=nom | 9,5 |
| min | 9,14 | |
| w - відстань від опорної поверхні до основи прорізи | min | 6,14 |
| max | 6,5 | |
| de - діаметр коронки | max | - |
| min | - | |
| ширина прорізу, хв. | 2,5 | |
| s - розмір гайки під ключ | 13 | |
| sp - розмір шплінта DIN 94 | 2x16 | |
Пропонуємо гайки DIN 935 виготовлені із сталей різних марок. Можлива оцинковка кріплення, але випускається без покриття! У нас найнижчі ціни на ринку кріплень. Діє система знижок, чим більше ви замовляє металовиробів, тим менше вартість кожного металовироби окремо. На всі ваші запитання дадуть відповідь наші менеджери.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Польща |
| Вид гайки | Шестигранна корончата |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 9.5 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 935 |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
