+380 (67) 366-96-06
+380 (93) 062-09-99
ТОВ "ОГУН ГРУП" — метизи, кріплення, болти, шпильки, гайки



Гайка М14 ГОСТ 5915-70, DIN 934 клас міцності 6.0
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Гайка шестигранна М14 ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70, DIN 934, клас міцності 5.0, 6.0
Гайки виготовлені за ГОСТ 5927-70, 5915-70 і DIN 934 мають стандартну висоту 0.8d (d — розмір різьби) і типовий розмір «під ключ». Використовується спільно з болтами або шпильками. Таке з'єднання вирізняється невисокою ціною, високою міцністю й легкістю монтажу/демонтажу.
Гайки по DIN 934 клас міцності 5.0, 6.0 конструктивно є:
- шестигранник з металу, виготовлений із вуглецевих сталей;
- на отворі гайки розташована права або ліва різьба великого або дрібного кроку;
- для захисту від корозії кріплення оцинковують, у такий спосіб продовжують термін експлуатації.

Технічні характеристики гайки М14 DIN 934, ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70:
| Параметри | Значення (мм) | |
|---|---|---|
| DIN 934 | ГОСТ 5915-70 | |
| d - номінальний діаметр різьби | М14 | |
| Р - крок різьби | 2 | |
| s - розмір гайки під ключ | 22 | |
| e - діаметр описаного кола, не менш ніж | 23,9 | 24,49 |
| m - висота гайки | 11 | 12,8 |
| теор. вага гайки, кг/шт | 0,01160 | 0,02500 |
Ви можете вибрати та купити гайки DIN 934 в інтернет-магазині ОГУН ГРУП зі швидкою відправкою по всій Україні.
Весь асортимент кріплення доступний у нашому каталозі за вигідними цінами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Польща |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 6 |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 24.49 мм |
| Розмір під ключ | 22 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 4,30 ₴
- Спосіб упаковки: мішки п/п, гофровані ящики, палети дерево.
- В наявності
від 4,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
+380505570352
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
