

Болт норійні М6 DIN 15237
Болт норійні (транспортерні) М6 DIN 15237 клас міцності 4.6 цинку
Болт DIN 15237 норійні з потайною головкою (елеваторний, опорний, транспортування, конвеєрний). Це виріб являє собою болт, укомплектований чашовидної (сферичної) шайбою і шестигранною (в деяких випадках стопорної) гайкою, що має досить вузьку спеціалізацію. Він використовується для кріплення та надійної фіксації норійних ковшів до стрічок конвеєра, на його гвинтовий направляючої і осьовому каркасі.

Технічні характеристики болти М6
|
Параметри болта |
DIN 15237 |
|---|---|
| Номінальний діаметр різьби | М6 |
| Крок різьби Р мм | 1 |
| Висота головки болта, k мм | 2,5 |
| Діаметр головки, d3 мм | 20 |
| Довжина зубця, g мм | 3,5 |
| а мм | 14 |
| Cmax мм | 1 |
| Довжина болта, L мм | 20 - 40 |
| Зовнішній діаметр (чашоподібною) шайби, мм | 25 |
| Внутрішній діаметр (чашоподібною) шайби, мм | 7 |
| Розмір під ключ (гайка), мм | 10 |
Таблиця мас і довжин болти М6
|
Довжина болта, мм |
Теоретична маса 1000 шт. болтів, кг |
|---|---|
| 20 | 12,72 |
| 25 | 13,4 |
| 30 | 14,24 |
| 35 | 14,65 |
У нас Ви можете купити норійні болти М6 з класом міцності 4.6 або 8.8, виготовлені з вуглецевих або нержавіючих сталей, з покриттям або без нього. Також в наявності є великий асортимент інших кріплень, виготовляємо кріплення не стандартних розмірів по Ваших кресленнях. Система знижок для кожного замовника не залишить його байдужим. Доставляється вся продукція по Україні за допомогою транспортних перевізників.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З потайною голівкою і вусом |
| Клас міцності | 4.6 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 20 мм |
| Висота головки | 2.5 мм |
| Наявність гайки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Стандарти | DIN 15237 |
| Довжина різьби | повна або часткова |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 555, DIN 934, самостопорящиеся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, DIN 6923 |
| Рекомендовані шайби | плоскі ГОСТ 11371-78, DIN 125, квадратні DIN 436, кузовна ГОСТ 6958-78, DIN 9021, гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, DIN 7980 |
| Матеріал виготовлення | сталь конструкційна вуглецева, нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат або виписка з нього |
- Ціна: від 8,22 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п, гофровані ящики
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 8,22 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
