

Болт М27 ГОСТ 7817-80 із зменшеною головкою з-під розгортки, призонный
Призонный болт М27 ГОСТ 7817-80
Вітчизняний ГОСТ 7817-80 регламентує виготовлення високоточних болтів (клас точності А). Основною особливістю даних металовиробів є стрижень, гладка частина якого має більший діаметр, ніж різьбова. Його застосовують в отвори з-під розгортки, щоб при з'єднанні кріплення щільно прилягав до скрепляемым деталей і запобігав люфт. Так як на метиз діють динамічні і статичні навантаження, то необхідно особливо стежити за зусиллями затяжки. Своє застосування болт знайшов в розбірних муфтах, редукторах, рухомих частинах валів кочення.
Головка шестигранної форми має зменшений розмір. По ГОСТ 7817 можуть виконуватися болти в двох варіантах, що відрізняються наявністю або відсутністю канавки під голівкою.

|
Параметри болта |
ГОСТ 7817-80 | |
|---|---|---|
| Номінальний діаметр різьби d | М27 | |
| Крок різьби Р мм | великий | 3 |
| дрібний | 2 | |
| Діаметр стрижня d1 | 28 | |
| Розмір під ключ S мм | 36 | |
| Висота головки, k мм | 17 | |
| Діаметр описаного кола, е мм | 40,3 | |
|
L довжина болта, мм |
L2 - довжина гладкої частини | Маса 1000шт., кг |
|---|---|---|
| 70 | 28 | 395,1 |
| 75 | 33 | 419,3 |
| 80 | 38 | 443,4 |
| 85 | 43 | 467,6 |
| 90 | 48 | 491,7 |
| 95 | 53 | 515,9 |
| 100 | 58 | 540 |
| 105 | 63 | 564,2 |
| 110 | 62 | 575,7 |
| 115 | 67 | 599,8 |
| 120 | 72 | 624 |
| 130 | 82 | 672,3 |
| 140 | 92 | 720,6 |
| 150 | 102 | 768,9 |
| 160 | 112 | 817,2 |
| 170 | 122 | 865,5 |
| 180 | 132 | 913,9 |
| 190 | 142 | 962,2 |
| 200 | 152 | 1010 |
Компанія "ОГУН ГРУП" пропонує величезний вибір призонных болтів ГОСТ 7817-80 виготовлених з різних сталей, з дрібним або стандартним кроком різьби, класами міцності від 5.8 до 10.9. У нас діють постійні системи знижок. Доставка проводиться в будь-який регіон країни перевіреними компаніями перевізниками.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною зменшеною голівкою |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 40.3 мм |
| Висота головки | 17 мм |
| Розмір під ключ | 36 мм |
| Наявність гайки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас точності | А |
| Марка стали | 20, 35, 40, 40Х |
| Довжина болта | 70 - 200 мм |
| Довжина різьби | часткова |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Схожі (анологичные) стандарти | DIN 609, DIN 610, DIN 7968 |
| Матеріал виготовлення | сталь конструкційна вуглецева якісна сталь конструкційна легована |
| Клас міцності | 5.8, 8.8, 10.9 |
| Стандарт | ГОСТ 7817-80 |
- Ціна: від 134,79 ₴/кг
- Спосіб упаковки: мішки п/п, палети дерево.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 134,79 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
