

Болт М24 ГОСТ 7817-80 із зменшеною головкою з-під розгортки, призонный
Болт з шестигранною зменшеною головкою ГОСТ 7817-80 М24
Болт, вироблений за Гост 7817-80, виготовляється з класом точності А і являє собою кріплення, що складається з шестигранною зменшеною головки, циліндричного стержня і різьбової частини (цапфи), меншою по діаметру, ніж діаметр самого стрижня. Такі болти називають призонными (прецизійними). Це означає, що дане кріпильний виріб встановлюється в спеціально підготовлений отвір без зазору. В результаті скріплюються деталі або елементи конструкцій точно позиціонуються по відношенню один до одного, без можливості зсуву.
Застосовують болти ГОСТ 7817-80 при будівництві мостів, кріпленні кранових конструкцій, двигунів і редукторів, а також у верстатобудуванні, машинобудуванні та інших промислових галузях.
Виробляють метизи ГОСТ 7817-80 з вуглецевої сталі марок 20, 35, 45, 40Х, після чого їх загартовують і точать або шліфують для досягнення гладкості стрижня. Додатково болти покривають цинком для збільшення стійкості металовиробів до корозії.

|
Параметри болта |
ГОСТ 7817-80 | |
|---|---|---|
| Номінальний діаметр різьби d | М24 | |
| Крок різьби Р мм | великий | 3 |
| дрібний | 2 | |
| Діаметр стрижня d1 | 25 | |
| Розмір під ключ S мм | 32 | |
| Висота головки, k мм | 15 | |
| Діаметр описаного кола, е мм | 35.8 | |
| L довжина болта, мм | L2 - довжина гладкої частини | Маса 1000шт., кг |
|---|---|---|
| 60 | 22 | 262,6 |
| 65 | 27 | 281,9 |
| 70 | 32 | 301,9 |
| 75 | 37 | 320,4 |
| 80 | 42 | 340,2 |
| 85 | 47 | 358,9 |
| 90 | 52 | 378 |
| 95 | 57 | 397,2 |
| 100 | 62 | 416,5 |
| 105 | 67 | 435,7 |
| 110 | 65 | 442 |
| 115 | 70 | 461,4 |
| 120 | 75 | 480,5 |
| 130 | 85 | 519,2 |
| 140 | 95 | 557,5 |
| 150 | 105 | 594,3 |
| 160 | 115 | 634,8 |
| 170 | 125 | 672,9 |
| 180 | 135 | 711,8 |
| 190 | 145 | 750,3 |
| 200 | 155 | 788,8 |
Пропонуємо купити болти М20 для отворів з-під розгортки. Весь кріплення виготовляється з якісних вуглецевих і легованих сталей, проходить контроль якості і має гарантію виробника. Зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті – наша ціна вас приємно здивує. Доставка здійснюється по території України транспортними службами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною зменшеною голівкою |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 35.8 мм |
| Висота головки | 15 мм |
| Розмір під ключ | 32 мм |
| Наявність гайки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас точності | А |
| Марка стали | 20, 35, 40, 40Х |
| Довжина болта | 60 - 200 мм |
| Довжина різьби | часткова |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Схожі (анологичные) стандарти | DIN 609, DIN 610, DIN 7968 |
| Матеріал виготовлення | сталь конструкційна вуглецева якісна сталь конструкційна легована |
| Клас міцності | 5.8, 8.8, 10.9 |
| Стандарт | ГОСТ 7817-80 |
- Ціна: від 134,54 ₴/кг
- Спосіб упаковки: мішки п/п, палети дерево.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 134,54 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
