

Болт М22 ГОСТ 7817-80 із зменшеною головкою з-під розгортки, призонный
Призонный болт М22 ГОСТ 7817-80
Вітчизняний ГОСТ 7817-80 регламентує виготовлення високоточних болтів (клас точності А). Основною особливістю даних металовиробів є стрижень, гладка частина якого має більший діаметр, ніж різьбова. Його застосовують в отвори з-під розгортки, щоб при з'єднанні кріплення щільно прилягав до скрепляемым деталей і запобігав люфт. Так як на метиз діють динамічні і статичні навантаження, то необхідно особливо стежити за зусиллями затяжки. Своє застосування болт знайшов в розбірних муфтах, редукторах, рухомих частинах валів кочення.
Головка шестигранної форми має зменшений розмір. По ГОСТ 7817 можуть виконуватися болти в двох варіантах, що відрізняються наявністю або відсутністю канавки під голівкою.

|
Параметри болта |
ГОСТ 7817-80 | |
|---|---|---|
| Номінальний діаметр різьби d | М22 | |
| Крок різьби Р мм | великий | 2,5 |
| дрібний | 1,5 | |
| Діаметр стрижня d1 | 23 | |
| Розмір під ключ S мм | 30 | |
| Висота головки, k мм | 14 | |
| Діаметр описаного кола, е мм | 33,5 | |
|
L довжина болта, мм |
L2 - довжина гладкої частини | Маса 1000шт., кг |
|---|---|---|
| 55 | 20 | 210,2 |
| 60 | 25 | 227,2 |
| 65 | 30 | 243,5 |
| 70 | 35 | 260 |
| 75 | 37 | 271,6 |
| 80 | 45 | 282,6 |
| 85 | 50 | 298,9 |
| 90 | 55 | 315,2 |
| 95 | 60 | 341,3 |
| 100 | 65 | 357,6 |
| 105 | 70 | 373,9 |
| 110 | 70 | 382,8 |
| 115 | 75 | 399,1 |
| 120 | 80 | 415,4 |
| 130 | 90 | 448 |
| 140 | 100 | 480 |
| 150 | 110 | 513,2 |
| 160 | 120 | 545,8 |
| 170 | 130 | 578,3 |
| 180 | 140 | 611 |
| 190 | 150 | 643,5 |
| 200 | 160 | 676,1 |
Компанія "ОГУН ГРУП" пропонує величезний вибір призонных болтів ГОСТ 7817-80 виготовлених з різних сталей, з дрібним або стандартним кроком різьби, класами міцності від 5.8 до 10.9. У нас діють постійні системи знижок. Доставка проводиться в будь-який регіон країни перевіреними компаніями перевізниками.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною зменшеною голівкою |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 33.5 мм |
| Висота головки | 14 мм |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Наявність гайки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас точності | А |
| Марка стали | 20, 35, 40, 40Х |
| Довжина болта | 55 - 200 мм |
| Довжина різьби | часткова |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Схожі (анологичные) стандарти | DIN 609, DIN 610, DIN 7968 |
| Матеріал виготовлення | сталь конструкційна вуглецева якісна сталь конструкційна легована |
| Клас міцності | 5.8, 8.8, 10.9 |
| Стандарт | ГОСТ 7817-80 |
- Ціна: від 131,45 ₴/кг
- Спосіб упаковки: мішки п/п, палети дерево.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 131,45 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
