

Болт М12 ГОСТ 7817-80 із зменшеною головкою з-під розгортки, призонный
Болт з шестигранною зменшеною головкою ГОСТ 7817-80 М12
Болт, вироблений за Гост 7817-80, виготовляється з класом точності А і являє собою кріплення, що складається з шестигранною зменшеною головки, циліндричного стержня і різьбової частини (цапфи), меншою по діаметру, ніж діаметр самого стрижня. Такі болти називають призонными (прецизійними). Це означає, що дане кріпильний виріб встановлюється в спеціально підготовлений отвір без зазору. В результаті скріплюються деталі або елементи конструкцій точно позиціонуються по відношенню один до одного, без можливості зсуву.
Застосовують болти ГОСТ 7817-80 при будівництві мостів, кріпленні кранових конструкцій, двигунів і редукторів, а також у верстатобудуванні, машинобудуванні та інших промислових галузях.
Виробляють метизи ГОСТ 7817-80 з вуглецевої сталі марок 20, 35, 45, 40Х, після чого їх загартовують і точать або шліфують для досягнення гладкості стрижня. Додатково болти покривають цинком для збільшення стійкості металовиробів до корозії.

|
Параметри болта |
ГОСТ 7817-80 | |
|---|---|---|
| Номінальний діаметр різьби d | М12 | |
| Крок різьби Р мм | великий | 1,75 |
| дрібний | 1,25 | |
| Діаметр стрижня d1 | 13 | |
| Размер под ключ, S мм | 17 | |
| Высота головки, k мм | 8 | |
| Диаметр описанной окружности, е мм | 18,9 | |
| L длина болта, мм | L2 длина гладкой части | Масса 1000шт., кг |
|---|---|---|
| 32 | 10 | 35,54 |
| 35 | 13 | 38,66 |
| 38 | 16 | 41,79 |
| 40 | 18 | 43,87 |
| 42 | 20 | 45,99 |
| 45 | 23 | 49,08 |
| 48 | 26 | 52,20 |
| 50 | 28 | 54,29 |
| 55 | 33 | 59,49 |
| 60 | 38 | 64,70 |
| 65 | 43 | 69,91 |
| 70 | 48 | 75,12 |
| 75 | 53 | 80,32 |
| 80 | 58 | 85,53 |
| 85 | 63 | 90,74 |
| 90 | 68 | 95,94 |
| 95 | 73 | 101,1 |
| 100 | 78 | 106,4 |
| 105 | 83 | 111,6 |
| 110 | 82 | 113,2 |
| 115 | 87 | 118,4 |
| 120 | 92 | 123,6 |
| 130 | 102 | 134 |
| 140 | 112 | 144,4 |
| 150 | 122 | 155,4 |
| 160 | 132 | 165,3 |
| 170 | 142 | 175,7 |
| 180 | 152 | 186,1 |
Предлагаем купить болты М12 для отверстий из под развертки. Весь крепеж изготавливается из качественных углеродистых и легированных сталей, проходит контроль качества и имеет гарантию производителя. Позвоните по телефонам, указанным на сайте – наша цена вас приятно удивит. Доставка осуществляется по территории Украины транспортными службами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота головки | 8 мм |
| Діаметр головки | 18.9 мм |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Форма болта | З шестигранною зменшеною голівкою |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина болта | 32 - 180 мм |
| Довжина різьби | часткова |
| Клас точності | А |
| Марка стали | 20, 35, 40, 40Х |
| Матеріал виготовлення | сталь конструкційна вуглецева якісна сталь конструкційна легована |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Стандарт | ГОСТ 7817-80 |
| Схожі (анологичные) стандарти | DIN 609, DIN 610, DIN 7968 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас міцності | 5.8, 8.8, 10.9 |
- Ціна: від 154,69 ₴/кг
- Спосіб упаковки: мішки п/п, палети дерево.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 154,69 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
