+380 (67) 366-96-06
+380 (93) 062-09-99
ТОВ "ОГУН ГРУП" — метизи, кріплення, болти, шпильки, гайки


Болт високоміцний М64х4 з дрібною різьбою DIN 961
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болт М64х4 DIN 961
Опис: Болт DIN 961 шестигранною головкою, з дрібним кроком і метричної повною різьбою. Не вимагає спеціального обладнання при монтажі, оскільки фіксація здійснюється звичайним ключем.
Матеріал: Сталь – клас міцності 8.8, 10.9;
Області застосування: Застосовується в будівництві, машинобудуванні та інших галузях. Використовується для кріплення елементів конструкцій, для створення міцного з'єднання. Дрібний крок різьблення забезпечує між гайкою і шпилькою більш щільний контакт. Завдяки повній різьбі, даний метиз можна використовувати для з'єднання конструкцій різної товщини.
Спосіб монтажу: Для монтажу болта DIN 961 використовуються насадки і ключі від 13 мм до 95 мм.

Характеристики болта з дрібною різьбою DIN 960:
|
Параметри болта |
DIN 961 | |
|---|---|---|
| Номінальний діаметр різьби D | М64х4 | |
| Крок різьби Р мм | 4 | |
| Висота головки, k мм | 40 | |
| Висота підголовка, З мм | мін. | 0,3 |
| макс. | 1 | |
| Радіус, R, мм | 2 | |
| Стік різьблення, макс., А мм | 12 | |
| Діаметр описаного кола, е мм | DIN 961 | 104,9 |
| ISO 8676 | ||
| Розмір під ключ S мм | DIN 961 | 95 |
| ISO 8676 | ||
Як купити у нас болт високоміцний DIN 960, DIN 961.
Уточните возможность поставки необходимой вам длины высокопрочных болтов у наших менеджеров на странице Контакты или закажите услугу Перезвоните мне в верхней части этой страницы.
Компания ОГУН Групп осуществляет доставку высокопрочных болтов DIN 960, DIN 961 по всей территории Украины (в Киеве, в Виннице, в Луцке, в Харькове, во Львове, в Одессе, в Ивано-Франковске, в Днепропетровске, в Кировограде, в Запорожье, в Сумах, в Херсоне и в других городах) проверенными службами автоперевозок Деливери, Нова Пошта, Ин-Тайм, САТ.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота головки | 40 мм |
| Діаметр головки | 104.9 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 64 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Розмір під ключ | 95 мм |
| Стан | Новий |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Крок різьби | 4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Сталь конструкційна легована сталь конструкційна вуглецева якісна |
| Рекомендовані гайки | Шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, Самоконтрящаяся DIN 985, З фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, Контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Стандарти | DIN 961, DIN 960 |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Мішки п/п, гофровані ящики.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
+380505570352
- +380 (67) 366-96-06Відділ продажів
- +380 (93) 062-09-99Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
